9 Ekim 2017 Pazartesi

Göğüs Liftingi


Bu yazımızda kadınların baş belası olan göğüs sarkmaları hakkında bir araştırma yayınlayacağız. Göğüs liftinginden bahsedeceğiz. Göğüslerinizi sıkılaştırmak ve sarkmalara karşı korumak adına neler yapabileceğinizden bahsedeceğiz. İyi okumalar dileriz. 

Göğüs Liftingi

Göğüslerde meydana gelen sarkma , gevşeme , aşırı yumuşaklık gibi deformasyonlar kadınların en çok şikayet ettiği konuların başında yer almaktadır.Yapısında hiç kas olmayan tamamen yağ ve süt bezlerinden oluşan göğüsler zamanla yer çekimi , yaşlanma ,  kilo alıp verme , emzirme nedeni ile sarkmalara uğramaktadır. Kadınlar bu gibi durumlarda göğüslerine cerrahi operasyon yaptırmaktadırlar. Diğer yandan göğüsler için küçültme ve büyütme operasyonları da yapılmaktadır. Bu herhangi bir rahatsılık olmadığı zaman gereksiz bir durum olarak değerlendirilmektedir. Diğer yandan   slikon ve benzeri yöntemlerin zararlı olup olmadığı halen tartışılmaktadır. ABD ve Avrupada slikon yaptıranlar bile zamanla bunları çıkartmaktadırlar.
Halbuki göğüslerde meydana gelen deformasyonları sağlığınızı riske atmadan yapay ve size ait olmadığı her halinden belli olan yöntemler yerine son derece sağlıklı , doğal ve etkili bir biçimde gidermek mümkündür.

Göğüs Sıkılaştırma ve Göğüs Sarkmasını Engelleme 

Son teknoloji ürünü bilgisayar kontrollü sistemleri ile  özellikle yosun özleri içeren tamamen doğal içerikli krem , maske , serum ve ampuller yardımı ile bıçak altına yatmadan  da çözümler mevcuttur. Kişinin göğüs büyüklüğü , yaşı ve deformasyon derecesi belirlendikten sonra ilk önce 5 seans yoğun bir şekilde ürünlerle bakım yapıyoruz. Özel masaj teknikleri ile uygulanan hücre yenileyici ve sıkılaştırıcı bu ürünler göğüs dokusunun canlanmasını ve dirileşmesini sağlıyor. Tabi ki ürünle dikleştirme işlemi yapılamayacağı için 10 seans süresince  aletlerle kaldırma işlemi yapılıp kasların çalışmasına katkı sağlanıyor. 

Herhangi bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemek için şu hususu vurgulamak gerekmektedir.Yukarıda açıkladığımız işlemler göğüslerin toparlanıp dikleşmesini sağlar , ancak büyütme yada küçültme yapan bir etkisi yoktur. Böyle bir programa katılmak için göğüslerinizin deforme olmalarını beklememize gerek yok.Tıpkı cilt bakımı yaptırır gibi ayda bir kez özel ürünler kullanılarak yapılan göğüs bakımına katılmanız ileride yaşayacağınız problemlerin önlenmesini sağlar.

Göğüsleri Korumak için Yapılması Gerekenler 


  •  Çok sıcak su ile duş almayın.
  •  Her banyodan sonra soğuk su ile göğüslerinize masaj yapın
  •  Üstsüz güneşlenmeyin ve cildinizi de güneşten koruyun
  •  Uygun sütyen kullanın.
  •  Sütyensiz spor yapmayın.( spor için sütyenler vardır. ) 
  •  Sürekli yüz üstü yatmayın.
  •  Çok sık kilo alıp vermeyin.( sağlık açısından da son derece önemli bir durumdur) 
  •  Düzenli olarak nemlendirici bir krem ile masaj yapın.
  •  Özellikle boyun, omuz ve kolları çalıştırcı egzersizleri ihmal etmeyin.


Yukarıda sizlere göğüs liftingi hakkında elimizden geldiği kadar bilgilendirmede bulunduk, umarım yararlı olabilmişizdir. Ayrıca Çörek Otu Yağı Göğüs Büyütme başlıklı yazımıza da bakarak daha farklı bakımlarda yapabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Tırnak Renkleri ve Hastalıkları Nelerdir ?

Son zamanlarda tırnaklarınızda bir değişiklik olduğunu fark ettiniz mi? Renk, doku veya şekildeki bir değişiklik zararsız olabilir, ancak...