5 Ekim 2017 Perşembe

İnce Görünmenin Püf Noktaları


Diyet yapmak güzel görünüme sahip olmak ve sağlıklı olmak için ilk koşuldur fakat ince görünmek ve çekici olmak için başka şeyler de yapmak gerekmektedir.Bundan kaynaklı sizlere ince görünme püf noktalarını aktaracağız. Yazımızın yararlı olması dileğiyle iyi okumalar dileriz.

İnce Görünme Yolları 


Fazla kilolarınız nedeniyle kıyafetlerin üzerinize yakışmadığını mı düşünüyorsunuz? Öncelikle şunu bilmelisiniz ki iyi görünmenin yolu sadece zayıf olmaktan geçmemekle beraber kilonuz ile barışık olmak sağlık için gerekli adımları atmamak anlamına da gelmemektedir.Burada size kilonuzu dengelemenizi değil uygun kıyafetler ile nasıl ince görüneceğinizi aktaracağız. Aktaracağımız öneriler aşağıda yer almaktadır. 

İnce Görününmek İçin Yapılması Gerekenler

Evet, kilonuzu yönetmek için elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz. Sağlıklı  besleniyor, ve egzersizlerinizi yapıyorsunuz Ama hala ideal kilonuzda değilsiniz.  Mutluluğunuz ölçeğin sayılara bağlı değildir. Daha sağlıklı bir yaşam sürmek için elinden geleni yapıyorsun  ve sen olmak istediğin yere gelene kadar, kim olduğun kabullenerek daha mutlu olursun. Ama yine de gerçekten harika hissettiren bir kıyafeti giymek için her şeyi yaparsın. Özelliklerinizi  vurgulayan ve sizi en iyi şekilde gösteren kıyafetler bulmakta zorlanıyorsanız, aşağıdaki ipuçları  size yardımcı olabilir.


  • Dışarıda iyi görünmek içte başlar. Eğer kıyafetiniz rahatsızlık veriyorsa ya da giydiğiniz için kendinizi rahat hissetmiyorsanız, o zaman içinde olduğunuz durumlarda  iyi yüzünüzü asla öne çıkaramazsınız. İyi oturan kıyafetler giyin. Her kıvrımın ve şişliğin görünmez olmadığını unutmayın.  Her şeyden çok, kendinize karşı dürüst olun. Uygun olmasını istediğiniz boyutu almayın, ancak vücudunuz için doğru olan boyutu alın. 
  • Doğru renkler, kesikler ve desenler artılarınızı vurgulayabilir. Koyu renkler her zaman   ışıkları en üst düzeye çıkarır. Koyu  bir kıyafetin etrafındaki daha açık renkli bir kemer, ince belinizi vurgulayabilir. Daha açık pantolon veya daha hafif bir bluz ile dikkat çekebilirsiniz.Diyagonal ve dikey çizgiler ve desenler kullanın. Yatay çizgiler vücudunuzu daha geniş göstermeye eğilimliyken, dikey ve çapraz çizgiler daha uzun görünmenizi sağlar.  
  • Bir elbisenin en güzel kesimi  iç çamaşırınız  uymasıdır. Kadınların yaklaşık% 80  yanlış sutyen boyutunu giyerler. Bu sadece sırt ağrısına ve kötü duruşa neden olmakla kalmaz, güzel bir şekilde donatılmış bir kıyafetin bile görünümünü bozabilir.  
  • Moda aksesuarları önemlidir.Tüm kadınlar gibi, bedeniniz için uygun olana erişmeniz gerekir. Daha zarif kadınlar daha cesur aksesuarlar takabilirken, sizler kendinize uygun aksesuarlar seçebilirsiniz. Spektrumun diğer ucunda, çok küçük aksesuarlar vücudunuzda orantılı durmasına yardımcı olur.Daha büyük çantalar, vücudunuzun daha küçük görünmesine yardımcı olabilir, bileğinizde birkaç bilezik daha ince ve daha yüksek çizmelere sahip olabilir, bacaklarınız daha uzun gösterebilir. 
  • İyi giyinmek için ne kadar zamanınız olursa, kendinizi güveninizle ve görünüşünüzle ilgili olumlu bir tutumla taşımanız o kadar kolay olur. 
  • Görünüşleriyle ilgili olumlu olmayan pek çok kadın, pazarlıklı raflardan alışveriş yapmak için kendilerini zora sokarlar.  Kaliteli giysiler daha iyi görünür, daha iyi uyuyor ve daha uzun sürüyor, bu da ekstra para harcamaya daha fazla değer katmaya yardımcı oluyor. 
  • En iyi görünümlü kıyafet mucizevi bir şekilde seni en iyi şekilde göstermez. Ancak, daha iyi yemekler yiyerek ve gününüze küçük bir aktivite ekleyerek herhangi bir kıyafetin daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Spaya gidin, egzersiz yapın ve genellikle daha sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamaya çalışın.

Ayrıca yardımcı olması açısından Zayıf Görünmenin Sırları başlıklı yazımıza da bakabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Tırnak Renkleri ve Hastalıkları Nelerdir ?

Son zamanlarda tırnaklarınızda bir değişiklik olduğunu fark ettiniz mi? Renk, doku veya şekildeki bir değişiklik zararsız olabilir, ancak...