16 Temmuz 2017 Pazar

Çörek Otu Yağı Göğüs Büyütme


Kadınların merak ettiği konulardan biriside doğal yollar ile göğüs büyütüp büyütemeyecekleridir. Bu yazımızda çörek otu yağı ile kadınların göğüslerini doğal yollar ile nasıl büyüteceğini aktaracağız. İyi okumalar dileriz.

Çörek Otu Yağı


Çörek otu yağının göğüsler üzerindeki etkileri yüzyıllardır bilinmektedir.  İnsanların bir çok sorununda bitkiler ve bitki yağları bulunmaktadır.  Ancak unutmayın ki bu bitkiler ve bitki yağları her insanda kesin sonuçlar vermez. Bir çok kadının sıkıntısını çektiği küçük göğüs sorununa da çörek otu yağıyla çözüm bulunabilmektedir. Çörek otu yağı göğüslerinizi büyütmede size yardımcı olacaktır.


Biliyoruz pek çoğunuz mucizevi göğüs büyütme kremleri ve losyonları uyguladınız fakat istediğiniz sonucu  alamadınız.  Gözünüzde estetik ameliyatlardan korktu ise çörek otu yağı tam size göredir. 

Çörek Otu Yağı ile Göğüs Büyütme


Çörek otu yağı göğüs büyütmede denenmiş doğal bir yağdır. Pek çok kadın meme büyütme formülü olarak bu yağı kullanmaktadır. göğüs büyüte formüllerinde çörek otu yağı ile birlikte şerbetçi otu da kullanabilirsiniz.

Şerbetçi otu ile göğüs büyütme işlemi yapacaksanız, bu ottan bir tutamını soğuk pres çörek otu yağının 20 ml sinde 1 hafta kadar bekletmeniz ve sonrasında bir tülbent yardımıyla karışımınızı süzmeniz yeterlidir, şerbetçi otu meme büyütme noktasında çörek otu yağının etkisini arttıracktır. Elde ettiğiniz bu yağı göğüslerinize masaj yaparak uygulamalısınız. Bu uygulamayı 1 ay boyunca düzenli yapmalısınız farkı sizde göreceksiniz.Yazımızı okuduğunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Tırnak Renkleri ve Hastalıkları Nelerdir ?

Son zamanlarda tırnaklarınızda bir değişiklik olduğunu fark ettiniz mi? Renk, doku veya şekildeki bir değişiklik zararsız olabilir, ancak...