Çörek Otu Yağı Göğüs Büyütme

Çörek Otu Yağı

Çörek otu yağının göğüsler üzerindeki etkileri yüzyıllardır bilinmektedir.  Doğada birçok problem için yardımı bitkiler ve bitki yağları vardır. Ancak unutmayın ki bu bitkiler ve bitki yağları her insanda kesin sonuçlar vermez. Bir çok kadının sıkıntısını çektiği küçük göğüs sorununa da çörek otu yağıyla çözüm bulunabilmektedir. Çörek otu yağı göğüslerinizi büyütmede size yardımcı olacaktır.

corek-otu-gogus-meme-buyutme

Biliyoruz pek çoğunuz mucizevi göğüs büyütme kremleri ve metodları uyguladınız, ancak sonuç alamadınız çünkü krem vb metodlarla göğüs büyütmek neredeyse imkansızdır, çünkü bir kremin içerisindeki aktif madde oranı %5 i geçmez, eğer orjinal ve soğuk pres çörek otu yağı kullanırsanız, yüzlerce lira ödediğiniz ürünlerden alamadığınız sonuçları alabilirsiniz. Biz de bu yazımıza  size çörek otu yağı ile göğüs büyütmeyi anlatacağız.

 Meme

Meme göğüs ön duvarında, 2. ile 6. interkostal aralıklar arasında;
medialde sternum, lateralde ön aksiller çizgi arasında aksillaya doğru uzantısı
olan bir bezdir. Memeler erkeklerde görev yapmayan bezler olarak yer alırken
kadınlarda ön hipofiz ve overlerin etkisi altında gelişir ve aktivite gösterirler.

Kadın Memesi

Yetişkin bir kadında meme toraksın önünde faysa superfisyalis içinde yer alan
bir kabartı şeklindedir. Memeler m.pektoralis majör, m. serratus anteriör ve m. oblikus abdominus eksternus kaslarının üzerine oturmuşlardır Şekli ırklara ve kişilere göre farklı olabildiği gibi aynı kişide farklı yaşlarda değişiklik gösterebilmektedir. Meme dokusunun büyük bölümünü laktasyon dönemi dışında yağ dokusu oluşturur. Şekli ve sertliği yağ dokusunun hacmine bağlıdır. Yetişkin bir kadında meme yuvarlak, küresel ya da koni şeklindedir; 35 cm yüksekliği ve 10-12cm çapı vardır. Normalde 150-200gr ağırlığındadır, ancak laktasyonda ağırlığı 400-500gr’a ulaşabilir.

Memenin bu yapısına masaj hareketleriyle çörek otu uygulanırsa memeler bir süre sonra daha dolgun hale gelmeye başlamaktadır.

Meme Büyütme

Çörek otu yağı göğüs büyütmede denenmiş bir metottur, pek çok kadın meme büyütme formülü olarak bu yağı kullanmaktadır. göğüs büyüte formüllerinde çörek otu yağı ile birlikte şerbetçi otu da kullanabilirsiniz.

Şerbetçi otu ile göğüs büyütme işlemi yapacaksanız, bu ottan bir tutamını soğuk pres çörek otu yağının 20 ml sinde 1 hafta kadar bekletmeniz ve sonrasında bir tülbent yardımıyla karışımınızı süzmeniz yeterlidir, şerbetçi otu meme büyütme noktasında çörek otu yağının etkisini arttıracktır.

Elde ettiğiniz bu yağı göğüslerinize masaj yaparak uygulamalısınız.

Çörek Otu Yağı Göğüs Büyütme” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir